Відбувся пілотний запуск програми для українських дітей-переселенців «Пісенний політ»

Відбувся пілотний запуск програми для українських дітей-переселенців «Пісенний політ»

Укрінформ
Глобальна програма з підтримки українських дітей «Пісенний політ» (Song Flight), спрямована на об’єднання їх з іншими дітьми в усьому світі через оповідання, пісні та спільну творчу діяльність, оголосила про запуск пілотної фази цієї ініціативи.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Світовий конгрес українців.

Мета «Пісенного польоту» – допомогти всім дітям розвинути емоційний інтелект (EQ) і ключові навички письменності, які їм знадобляться, аби стати добрими, чуйними та компетентними дорослими.

Початкова чотиритижнева пілотна фаза зосередиться на ознайомленні класу з 30 українських дітей віком від 8 до 12 років з історіями, піснями та творчими вправами, розробленими творцем «Пісенного польоту» Дженою Болл.

Оксана Левицька, голова Світової координаційної виховно-освітньої ради Світового конгресу українців, організувала проведення пілотної фази «Пісенного польоту» у школі Кардинала Йосифа Сліпого в Торонто.

За її словами програма є першим кроком у створенні глобальної мережі підтримки українських дітей.

«Зараз ми маємо 1,8 мільйона українських дітей, переміщених через російське вторгнення. Вони живуть у різних країнах світу, і нам потрібні способи зв’язати їх одне з одним для спільного навчання», – сказала вона.

Нагадаємо, дітей і молодь віком від 4 до 17 років з усього світу запросили до участі в міжнародному конкурсі «Мистецтво дітей і молоді, породжене війною в Україні» в рамках організації проведення Естафети миру ХХ Міжнародного форуму «Золотий мольберт».

Фото: song-flight.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-