Фонд розвитку громад СКУ оголосив проєкти-переможці

Фонд розвитку громад СКУ оголосив проєкти-переможці

Укрінформ
Фонд розвитку громад Світового конгресу українців (СКУ) визначив проєкти-переможці від українських громад та організацій, спрямовані на розбудову українського громадського і культурного життя у світі, що отримали співфінансування.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

За повідомленням, комісія Фонду розглянула заявки від українських громад з 20 країн світу та однієї світової організації. Проєкти-переможці охоплюють теми розбудови громадського життя, формування правдивого іміджу України та українського народу, інформування про українську історію, культуру та сьогодення, розвиток українського шкільництва, розбудову впливу українського жіночого руху при ООН та сприяння молодіжному лідерству в громадах.

За підсумками розглянутих заяв Фонд розвитку громад СКУ прийняв рішення надати кошти громадам з таких країн: Аргентина, Болгарія, Бразилія, Велика Британія, Греція, Грузія, Іспанія, Італія, Йорданія, Естонія, Латвія, Мальта, Німеччина, Нова Зеландія, Південно-Африканська Республіка, Польща, Словаччина, США, Туреччина, Хорватія та Світова Федерація Українських Жіночих Організацій.

Читайте також: СКУ закликав діаспору підтримати кампанію до річниці вторгнення росії в Україну

«Зміцнення наших громад – один зі стратегічних пріоритетів СКУ. Разом ми розбудовуємо українські інституції, справжній український світ – від колиски до могили. Завдяки новоствореному Фонду СКУ зможе надати потужну підтримку ініціативам громад з адвокації актуальних українських питань та розбудові українського громадського життя на нових теренах. Розбудовуємо громади разом!», – зазначив президент СКУ Павло Ґрод.

До складу Комісії Фонду увійшли: Президент СКУ Павло Ґрод, регіональні Віцепрезиденти:  Павло Садоха, Віра Коник, Наталя Пошивайло-Таулер, Юрій Данилишин, Тамара Олексій, Президент Світового конгресу українських молодіжних організацій (СКУМО) Алекс Греченюк, Голова СКВОР Оксана Левицька та Євгенія Петрова.

Фонд розвитку громад СКУ засновано у 2022 році з ініціативи Президента СКУ Павла Ґрода, який передав на Фонд у 2022 р. $ 50 000. Метою Фонду є підтримати розбудову громад та їх інституційну спроможність, а також ініціативи, які інформують міжнародну спільноту про Україну та український народ, провадять адвокацію щодо питань підтримки України.

Нагадаємо, СКУ вперше представить свою глобальну ініціативу Energize Ukraine на провідному міжнародному заході у сфері енергетики – конференції та виставці Distributech International, які відбудуться 7-9 лютого в Сан-Дієго (Каліфорнія, США).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-