У Румунії діаспора провела фестиваль українських колядок

У Румунії діаспора провела фестиваль українських колядок

Фото
Укрінформ
Союз українців Румунії у повіті Тіміш організував у Будинку культури українців у місті Тімішоара «Міжнародний фестиваль українських колядок».

Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці СУР.

Захід був благословлений священниками Крістіаном Поповичoм і Василем Анішораком з Української православної церкви.

За повідомленням, колядки виконували ансамблі з Тімішоари, Лугожа, Штюки, Мaлих Реметiв, Великої П’єтроаcи, Бетхаузена, Бірни, Поганешті, Варіаша i Крічіови, з повітів Арад, Караш-Северiн, Тулча та Марамуреш. Вперше, поряд з етнічними українцями з Румунії, свято зібрало й українських дітей із-за кордону разом із їхніми батьками.

«Спеціальні гості заходу були колядники з Сербії та України. Останні, до яких також приєдналася українська співачка Ірина Штуц, розчулили публіку голосами чернівецьких студентiв і вручили дипломи та медалі подяки за підтримку голові Миколі Мирославу Петрецькому, Юрoвi Глеба – CУР Тіміш, Міхайлу Трайсті – CУР Бухарест, Іллi Саучуку та Юліану Кідеша – CУР Сучава», – розповіли в СУР.

На заході також були присутні депутат Союзу сербів Румунії Огнеан Крістіч, а також вчителі та християни української громади з Тімішоари.

Нагадаємо, у Румунії діаспора організувала культурно-науковий захід «130 років від народження драматурга Миколи Куліша».

Фото: СУР

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-