У Варшаві відкрили український дитячий центр Children Hub

У Варшаві відкрили український дитячий центр Children Hub

Фото
Укрінформ
Благодійний фонд Future for Ukraine 17 серпня відкрив у Варшаві новий «Дитячий хаб» (Children Hub), який є складовою мережі центрів для адаптації, розвитку та психологічного супроводу українських дітей переселенців.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в пресрелізі Future for Ukraine.

 «Ми створили хаб для українських дітей та їхніх родин, які через війну в Україні тимчасово проживають у Польщі. Ми хочемо допомогти дітям пройти цей період із мінімальними травмами», — зазначає COO фонду Future for Ukraine Ксенія Лаврентьєва.

З нагоди відкриття дітям влаштували невеличке свято з майстер-класами. Гості могли першими побачити щойно відремонтований простір для занять площею понад 250 квадратних метрів.

Читайте також: У Польщі запускають проєкт, що допоможе українцям відкрити власну справу

«Сьогодні здійснилася наша велика мрія – ми створили куточок України, у якому діти можуть відчувати себе як удома та знову мріяти. Адже діти та їхні мрії – це наше майбутнє», – розповідає директорка зі стратегії фонду Future for Ukraine Олена Ніколаєнко.

Новий Children Hub достатньо великий та може приймати близько 100 дітей на день, віком від 3 до 15 років. Тут великі аудиторії, артпростір, кабінет психолога та кафетерій, а також ще більше фахівців, творчості та навчання для українських діток.

Залежно від вікової групи, на дітей очікують заняття, які позитивно впливають на емоційний стан і сприяють всебічному розвитку: логіка, пізнання навколишнього світу, музика, фізична культура, нейроритміка, фінансова грамотність, школа безпеки тощо.

У центрі працюють українські викладачі та спеціалісти, завдяки чому вирішується одразу декілька нагальних проблем українок за кордоном.

Адреса нового Children Hub: Варшава, ul. Wspólna 47/49, 00-680. Заняття безплатні для дітей з родин, які виїхали з України після 24 лютого. 

Як повідомляв Укрінформ, міністр освіти і науки Польщі Пшемислав Чарнек розповів, що з вересня польські школи будуть готові прийняти на навчання 200-300 тисяч дітей з України.

Фото: Future for Ukraine 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-