Українським студентам надали можливість отримати франко-український диплом бакалавра

Українським студентам надали можливість отримати франко-український диплом бакалавра

Укрінформ
Українські студенти, які зараз перебувають як в Україні, так і в Європі, можуть отримати перший в історії франко-український диплом рівня бакалавра за спеціальністю «Міжнародний Менеджмент та Торгівля».

Про це Укрінформу повідомили у Global Ukraine.

Така можливість з’явилася завдяки співпраці Асоціації Echanges Lorraine Ukraine та Фундації Global Ukraine.

Партнери програми: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Українська академія лідерства, Посольство Франції в Україні, Посольство України у Франції, Eurometropole Metz, Ville de Metz, La Region Grand Est.

Бакалаври 3-го року навчання матимуть можливість навчатися в Школі менеджменту IAE Metz. Програма розпочинається у жовтні 2022 року та передбачає 250 годин навчання + 250 годин уроків французької мови для іноземців (FLE) з жовтня по березень, а також стажування з квітня (тривалість - 3-6 місяців).

29 липня відбудеться тематична інформаційна сесія для усіх зацікавлених. Захід розпочнеться о 20:00 (Київський час) у застосунку Teems. Для участі необхідно попередньо зареєструватися.

Детальніше про програму можна дізнатися за посиланням.

Нагадаємо, мережа Global Ukrainians провела онлайн-зустріч лідерів українських осередків в рамках цієї мережі на тему пошуку фінансування для проєктів українських організацій і розвитку їхньої спроможності.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-