У Кракові відкривається центр юридичної допомоги українським бізнесменам

У Кракові відкривається центр юридичної допомоги українським бізнесменам

Укрінформ
Рада бізнес-омбудсмена (РБО) відкриває у Кракові офіс для допомоги українським підприємцям.

Про це повідомляє пресслужба Ради бізнес-омбудсмена, передає Укрінформ.

Зазначається, що РБО спрямовує свої зусилля на допомогу українському бізнесу в воєнний час. Зокрема, завдяки підтримці польських партнерів з Бюро речника малого і середнього підприємництва в Кракові запрацює тимчасовий офіс, де підприємцям, що залишили Україну через російське вторгнення, інспектори РБО надаватимуть юридичну допомогу з вирішення проблемних питань щодо транскордонного співробітництва між Україною та Польщею.

Також повідомляється, що операційне представництво РБО відкриється на Промприладі в Івано-Франківську . За кваліфікованою юридичною підтримкою можуть звертатися підприємці на всій території Західної України, куди масово перемістився бізнес в останні дні.

«Ми докладемо всіх зусиль, щоб бізнес продовжував працювати і забезпечимо транскордонний місток між Україною та ЄС. Це також стосується і тих підприємств, що планують евакуювати співробітників і потужності на Захід України», — йдеться в повідомленні.

Звертатися по допомогу можна за посиланням.

Як повідомлялося, міська влада Івано-Франківська вивчає можливості для евакуації у місто підприємств із зони бойових дій. Також голова Львівської ОВА Максим Козицький запропонував бізнесу, який перебуває під обстрілами, евакуюватися на захід країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-