Папа Франциск у контексті ситуації навколо України проголосив День молитви за мир

Папа Франциск у контексті ситуації навколо України проголосив День молитви за мир

Укрінформ
Папа Римський Франциск у контексті ситуації навколо України закликав усіх людей доброї волі молитися за те, щоб кожна політична дія служила загальнолюдському братерству, і запропонував, щоб середа, 26 січня 2022 року, була Днем молитви за мир.  

Як передає Укрінформ, про це повідомив інформаційний ресурс Української греко-католицької церкви (УГКЦ).

Так, після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 23 січня, Папа Франциск сказав: «З тривогою стежу за зростанням напруження, яке загрожує завдати нового удару по мирові в Україні та підважує безпеку на всьому Європейському континенті, що має ще ширші наслідки».

Він звернувся із палким закликом до всіх людей доброї волі підносити молитви до всемогутнього Бога, щоб кожна політична дія та ініціатива більше служила загальнолюдському братерству, а не частковим інтересам.

«Той, хто прагне досягти своєї мети, завдаючи шкоди іншим, зневажає власне покликання людини, бо всі ми створені братами та сестрами. Тому занепокоєний теперішнім напруженням, пропоную, щоб наступна середа, 26 січня, була Днем молитви за мир», – сказав Папа Римський.

Нагадаємо, Папа Франциск призначив Архиєпископа-Митрополита Філадельфійського Української греко-католицької церкви в США Бориса Ґудзяка одним з членів Дикастерії з питань комунікацій.

Фото: інформресурс УГКЦ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-