Генконсул Україн в Стамулі: кримськотатарська громада в Туреччині активно підтримує Україну

Генконсул Україн в Стамулі: кримськотатарська громада в Туреччині активно підтримує Україну

Укрінформ
Кримськотатарська громада у Туреччині є дуже великою і потужною, вона активно підтримує Україну, особливо в питанні українсько-російської війни.

Про це Генеральний консул України в Стамбулі Роман Недільський сказав сьогодні під час презентації дослідження "Українці Туреччини: суспільство, ідентичність, майбутнє", проведеного Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" (МІОК).

"Вони (представники кримськотатарської діаспори, що проживають в Туреччині - ред.)  дуже активно підтримують нас, особливо сьогодні, в українсько-російській війні. Це теж для нас дуже важливо і ми працюємо з усіма кримськотатарськими організаціями... Туреччина, зокрема завдяки кримськотатарській громаді, так активно відстоює інтереси України та дотримується позиції невизнання анексії Криму», - сказав генконсул.

Дипломат також наголосив, що українська громада і дипломатичні представництва України в Туреччині підтримують кримськотатарську громаду. За роки співпраці було вибудувано ефективну співпрацю.

За неофіційною інформацією, кримськотатрська громада в Туреччині нараховує близько 5 млн людей.

Нагадаємо, у вересні міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу на зустрічі з неурядовими організаціями в Ескішехірі заявив, що Туреччина не визнає анексії Криму Росією та буде підтримувати кримських татар, відстоювати їхні права.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-