СУМ передала дітям військових з Києва різдвяні подарунки від діаспори

СУМ передала дітям військових з Києва різдвяні подарунки від діаспори

Фото
Укрінформ
Члени Спілки української молоді (СУМ), осередки якої діють в 12 країнах світу, зібрали та передали подарунки дітям в Україні, батьки яких виконують бойові завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила CYM Global.

У дописі уточнили, що 5 грудня, в День волонтера, зібрані юними діаспорянами різдвяні гостинці – «миколайчики» – отримали діти українських бійців з Києва.

«Столичний етап акції «Теплом зігріємо серця» розпочався в приміщенні коворкінгу Vcentri Hub: Оболонь. На початку заходу, з вітальним словом звернулися CУМівці зі Спілки української молоді в Королівстві Іспанії,  котрі в цей час перебувають на зимовому таборі. До заходу долучилися Молодіжний тренувальний центр «Простір безпеки» та Всеукраїнська рада реанімації, котрі для дітей провели майстер-класи з домедичної допомоги», – йдеться в повідомленні.

Як зазначив голова Київської міської організації СУМ в Україні Ігор Євтушок, доброчинна акція Спілки Української Молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям CУМівців з різних країн світу, за попередні роки проведення цього благодійного проєкту дітям українських бійців передано майже 14 тис. подарунків на суму близько 380 тис. американських доларів.

Нагадаємо, українська громада в Нідерландах долучилася до благодійної акції «Свята без тата», яка була започаткована, щоб допомогти дітям героїв Майдану та АТО/ОСС отримати подарунки на Різдвяні свята. 

Фото: CYM Global

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-