Різдво

27 січня 2022


Пластові групи у Франції провели різдвяну зустріч

У французькому містечку Сен-Жермен-ен-Ле, у Душпастирстві Святого Духа відбулася святкова пластова традиція – різдвяна свічечка Пластової групи у Франції, у якій взяли участь близько 80 пластунів, а також їхні батьки та гості.

18 січня 2022


Українська громада в Норвегії організувала творчу майстерню

У місті Осло з нагоди різдвяних свят українська громада в Норвегії організувала творчу майстерню, учасники якої могли спробувати себе у техніці квілінгу, виготовленні ангелочків та з соломи «павучків», декоративної різдвяної зірки чи просто відпочити за аплікацією.

17 січня 2022


У столиці Португалії відбувся різдвяний фестиваль «Українська коляда»

У Лісабоні відбувся різдвяний фестиваль «Українська коляда», у якому, зокрема, взяли участь учителі й учні культурно-освітнього центру «Дивосвіт», що працює при Спілці українців Португалії у столиці Португалії.

15 січня 2022

14 січня 2022

11 січня 2022


У Румунії провели фестиваль колядок, традицій і зимових звичаїв українців

Марамуреська філія Союзу українців Румунії у партнерстві з Українським Православним Вікаріатом Румунії організувала та провела у місті Сігету-Мармацієй 29-й Фестиваль колядок, традицій і зимових звичаїв українців.

10 січня 2022


Сьогодні за народним календарем – Різдвяна м'ясниця

Православна церква сьогодні вшановує пам’ять 20 тисяч мучеників, які були спалені за віру в Нікомедії (на території сучасної Туреччини) у I столітті за наказом імператора Максиміана, а за народним календарем цей день називається Різдвяна м'ясниця.

09 січня 2022

08 січня 2022

07 січня 2022


На Львівщині презентують історії святкування Різдва в родині Франка

У Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» 10 січня відбудеться наукова презентація «Три Різдвяні історії Івана Франка і Одна невідома вакація київського колядника в Нагуєвичах 1888-1900».


Епіфаній привітав українців з Різдвом

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній побажав українцям, щоб радість Різдва Христового наповнила їхні серця, відганяючи турботи і скорботу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-