Різдво

20 січня 2023


У Румунії для українських дітей провели захід, присвячений різдвяним і новорічним традиціям

Учасники «Клубу української малечі», який діє в рамках Клузької філії Союзу українців Румунії (СУР), зібралися на заході «Старовинні різдвяні та новорічні традиції українців».

19 січня 2023

18 січня 2023

16 січня 2023


В Угорщині з’явилися нові громади УГКЦ

В Угорщині створили нові громади Української греко-католицької церкви (УГКЦ) – різдвяні богослужіння для українців відбулися у Секешвехерварі та Татабані. 

15 січня 2023

11 січня 2023

10 січня 2023

09 січня 2023


В Афінах діти українських суботніх шкіл заколядували у двох посольствах

Діти українських суботніх шкіл в Афінах під час Різдвяних свят традиційно привітали українськими колядками не лише представників Посольства України, а й працівників Посольства Словаччини в Греції.

08 січня 2023

07 січня 2023


Різдвяні богослужіння у Києві: поліція не зафіксувала порушень

Правоохоронці не зафіксували у Києві порушень під час звершення Божественної літургії в Успенському соборі Києво-Печерської лаври з нагоди Різдва Христового, а також відправлення богослужінь в інших храмах столиці.


Епіфаній - про різдвяну службу ПЦУ у Лаврі: Історична подія в історичному місці

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній назвав богослужіння з нагоди Різдва Христового в Успенському соборі Києво-Печерської лаври історичною подією, яка відбувається в історичному місці.


Предстоятель ПЦУ Епіфаній уперше звершив різдвяне богослужіння в Успенському соборі

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній уперше звершив в Успенському соборі Києво-Печерської лаври Божественну літургію з нагоди Різдва Христового.


У Варшаві сотні українців святкували разом Різдво

У Варшаві близько 500 українців з різних кутків України, в основному жінок і дітей, які приїхали до Польщі після 24 лютого, зібралися у приміщенні Міжнародного центру культури Новий театр у Варшаві, аби спільно відсвяткувати Різдво.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-