Різдво

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 січня 2024

16 січня 2024


Українська коляда звучала в куріях греко-католицьких єпархій Угорщини

Священники Української греко-католицької церкви в Угорщині отець Володимир Мисів, отець Михайло Станко й отець Дам’ян Габорій здійснили різдвяний візит до єпископів Угорської греко-католицької церкви.

15 січня 2024

14 січня 2024

11 січня 2024

10 січня 2024

09 січня 2024

07 січня 2024

04 січня 2024

02 січня 2024


В Ірландії українці провели Різдвяний фестиваль

У храмі Святого Франциска Української греко-католицької церкви в ірландському місті Вотерфорд відбувся Різдвяний фестиваль, на якому виступили парафіяльні хори і творчі колективи з Вотерфорду, Лімеріку, Корку, Кілкенні.

01 січня 2024

31 грудня 2023


Проєкт «Територія Різдва. Сила Роду» популяризує українські традиції

Мистецька агенція «Територія А» спільно з відомими українськими виконавцями та за підтримки Українського культурного фонду здійснила мистецький проєкт «Територія Різдва. Сила Роду», мета якого - збереження українських традицій.

29 грудня 2023


У Румунії провели Свято українських колядок

Ботошанська філія Союзу українців Румунії (СУР) у співпраці з Парафією «Святого Великомученика Дмитрія» організували в день Святого Великомученика Степана захід «Свято українських колядок».


Діаспора з Великої Британії доправила різдвяні подарунки дітям загиблих захисників України

Організація українських жінок міста Ковентр (Велика Британія) зібрала та доправила різдвяні подарунки дітям загиблих українських військових у місті Нікополь Дніпропетровської області.


Пластуни завітали з Вифлеємським вогнем миру до Посольства України в Іспанії

Представники осередків української скаутської організації «Пласт» в Іспанії з Валенсії, Сан-Себастьяна та Мадрида завітали до Посольства України та передали його колективу Вифлеємський вогонь миру.

28 грудня 2023


У Будапешті українців запросили на майстерклас з виготовлення різдвяних зірок і флешмоб колядок

Товариство Нова Хвиля та Дім українських традицій Budapest запросила на майстерклас з виготовлення різдвяних зірок, які буде використано у флешмобі колядок «Україна колядує – колядує Будапешт».

27 грудня 2023


Пластуни завітали до посольства України в Чехії

Члени української скаутської організації «Пласт» у Празі напередодні Різдва завітали до Посольства України в Чехії та передали його колективу на чолі з Тимчасовим повіреним у справах України в Чехії Віталієм Усатим Вифлеємський вогонь миру.

26 грудня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-