ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів Координаційного ресурсного центру

ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів Координаційного ресурсного центру

Укрінформ
Центральна виборча комісія України акредитувала офіційних спостерігачів від організації закордонних українців Міжнародна неурядова організація «Координаційний ресурсний центр» (КРЦ), які здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні.

Про це йдеться на сторінці КРЦ у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Міжнародна місія КРЦ спостерігає за підготовкою до виборчого процесу, здійснюватиме моніторинґ і надаватиме оцінку повторним, позачерговим і проміжним місцевим виборам та проміжним виборам народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 184 і № 197», – повідомили у КРЦ.

Зауважується, що у 2021 та 2020 рр. міжнародна місія КРЦ єдина офіційна місія міжнародної організації з Чехії, яка здійснює спостереження за всіма виборами в Україні.

Довідка:

Міжнародна неурядова організація «Координаційний ресурсний центр» (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО і ЄС. Головні проєкти міжнародного об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторингова місія КРЦ, Соціальне підприємництво, Молодіжний парламент УНС, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторингі відновлення навколишнього середовища, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах.

Нагадаємо, КРЦ уже спостерігала за повторними та проміжними виборами в Україні.

Фото: КРЦ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-