Керівництво СКУ зустрілося в Берліні з представниками українських організацій Німеччини

Керівництво СКУ зустрілося в Берліні з представниками українських організацій Німеччини

Фото
Укрінформ
Керівництво Свiтового конґресу українців (СКУ) зустрілося з представниками українських організацій Німеччини у Берліні 6 вересня, де стартували Річні загальні збори СКУ. 

Про це йдеться на сторінці СКУ у Facebook.

"6 вересня 2019 р., у Берліні, Німеччина, Провід СКУ зустрівся з очільниками складових організацій СКУ в Німеччині, представниками дахової організації - Об’єднання українських організацій у Німеччині (ОУОН) та Центральної спілки українців Німеччини", - йдеться у дописі.

Учасники зустрічі обговорили низку питань, пов’язаних із розбудовою громадської діяльності, зміцнення єдності українських громад та місцевого українського суспільного життя, протидією впливу “руського миру” в Німеччині, збереженням у Німеччині української спадщини та спільним вирішенням актуальних українських питань. Окремо було обговорено шляхи подальшої співпраці з СКУ.

З боку ОУОН взяли участь голова правління Ростислав Сукенник, члени правління Леся Шрамко, Андрій Капроцький, Юрій Кусень,Тарас Федорів та голова Центральної спілки українців Німеччини Людмила Млош.

Збори СКУ в Німеччині / Фото: Ольга Танасійчук, Укрінформ

З боку СКУ в зустрічі взяли участь президент СКУ Павло Ґрод; перший віцепрезидент Стефан Романів; другий віцепрезидент, голова СФУЖО Анна Кісіль; третій віцепрезидент Андрій Футей; віцепрезидент з операційних питань Зенон Потічний; віцепрезидент з фінансових питань Михайло Левко; віцепрезидент з питань розвитку та збору коштів Юрій Гуцуляк; голова Європейського конґресу українців Ярослава Хортяні; регіональний віцепрезидент Північної, Південної і Західної Європи Павло Садоха; регіональний віцепрезидент Східної Європи Віра Коник; представниця СФУЖО Євгенія Петрова та  директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

У п’ятницю також відбувся круглий стіл на тему: "Розбудова, координація та структуризація українських громад у світі".

Читайте також: У Берліні почалися річні збори СКУ

Як зазначається на сторінці СКУ, у рамках зборів представники українських організцій в діаспорі матимуть можливість поділитися досвідом та обмінятися думками щодо розвитку світового українства та подальщої підтримки України.

Повідомляється, що участь у зборах беруть участь делегати і гості з 20 країн. "У Берліні привітали 100 делегатів з 25 країн світу - учасників Річних загальних зборів Світового конґресу українців, які 6-8 вересня вперше в історії відбуваються в німецькій столиці», - повідомляється у дописі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-