У Кишиневі відкрилося

У Кишиневі відкрилося "Українське подвір'я"

Фото
Укрінформ
Традиційне "Європейське містечко", на якому представлена і Україна, відкрилося в центрі молдавської столиці — Кишиневі.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

"Стало вже доброю традицією, що кожного року в центрі Кишинева відкривається "Європейське містечко". Символічно, що двома днями раніше на кордоні з Молдовою, в румунському місті Сібіу пройшов саміт лідерів Європейського союзу, на якому була прийнята Декларація солідарності та єдності європейської спільноти держав. Європейський проект, як підкреслили всі лідери ЄС, став проектом стабільності, миру, процвітання та добробуту громадян", - зазначив у своєму виступі прем'єр-міністр Молдови Павел Філіп.

За його словами, зближення Молдови з Євросоюзом не робиться через гасла і розмахування європейськими прапорцями, а конкретними щоденними справами, реалізацією соціально-економічних проектів в інтересах всіх громадян.

Філіп висловив переконання в тому, що в недалекому майбутньому Молдова стане повноправним членом європейської спільноти держав.

Глава делегації Євросоюзу в Молдові, посол Петер Михалко подякував усім акредитованих в Молдові дипломатів за участь в заході, урочисто відкривши Європейське містечко.

"Символічно, що в нинішньому році "Європейське містечко" в Кишиневі відкривається під час головування Румунії в Євросоюзі, у якій з Республікою Молдова особливо теплі і дружні відносини. Ми з особливим задоволенням відзначаємо, що плідна співпраця Євросоюзу зі своїми партнерами, в тому числі з Молдовою в межах Східного партнерства і відповідно до Угоди про асоціацію дала позитивні результати", - підкреслив у своєму виступі Михалко.

У Кишиневі відкрилося «Українське подвір'я» / Фото: Зінаїда Гурська, Укрінформ

В межах "Європейського містечка" Посольство України в Молдові представило вироби українських народних майстрів, книги українською мовою, атрибути української символіки та продукцію українських виробників.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-