Турецькі студенти досліджують Голодомор в Україні

Турецькі студенти досліджують Голодомор в Україні

Фото
Укрінформ
Студенти Близькосхідного університету, одного з найпрестижніших внз у Туреччині, реалізують дослідницький проект про Голодомор в Україні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми цікавимося Україною, її історією. Коли дізналися про Голодомор, хотіли знати більше, почали шукати інформацію. Ми не очікували, що це буде настільки непросто. Інформації іноземними мовами, зокрема турецькою, не так вже й багато. Насправді, досить непросто скласти достовірне враження про той період. Позитивним є те, що нещодавно вийшли нові книги, і це дуже важливо», - розповіли студенти про свою роботу.

За дослідження Голодомору в Україні взялися Карделєн Аджар, Фуркан Дургутлу, Волкан Айдинер.

Юні дослідники розповіли агентству, що працюють не лише з текстовою інформацією, а й зустрічаються з тими, хто може детальніше розповісти про той період в історії.

Студенти не виключають, що нинішня робота може стати основою для подальшого захисту диплома та, можливо, продовження наукової роботи.

Як відомо, цього року за сприяння посольства України в Анкарі було видано турецькою мовою дві книги про Голодомор: Станіслава Кульчицького «Голодомор в Україні 1932-33 рр. Як? Чому?» та Володимира Василенка «Методологія правової оцінки Голодомору 1932-1933 рр. в Україні як злочину геноциду». Також у грудні в Анкарі відбулася наукова конференція, присвячена 85-й річниці Голодомору 1932-33 років.

Фото: Ольга Будник

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-