Президент Світового конгресу українців просуватиме в Європі інтереси України

Президент Світового конгресу українців просуватиме в Європі інтереси України

Укрінформ
Президент Світового конгресу українців відвідає Грецію, Кіпр, Туреччину та Азербайджан.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіли у прес-службі СКУ.

«14-23 квітня 2018 р. президент Світового конгресу українців Євген Чолій з метою просування актуальних українських питань відвідає Грецію, Кіпр, Туреччину та Азербайджан, де зустрінеться з державними високопосадовцями та українськими громадами», - заявили в організації.

В СКУ додали, що головними темами, які порушуватимуться під час візиту, стануть: «важливість дій міжнародної спільноти у відповідь на гібридну агресію Російської Федерації; направлення миротворчої місії на Донбас і моніторингової місії в Крим; та надання Україні економічної, гуманітарної і технічної допомоги».

Окрім цього, очільник української діаспори говоритиме про перебіг реформ в Україні, у тому числі – антикорупційних.

«У рамках перебування в Греції Євген Чолій візьме участь в урочистому заході з нагоди відзначення 20-ліття складової організації СКУ - Асоціації української діаспори в Греції «Українськ-грецька думка», - зазначили у прес-службі.

Читайте також: Українська діаспора закликає бойкотувати ЧС-2018 у Росії

Як відомо, Світовий конгрес українців - це позапартійне об'єднання, міжнародна координаційна надбудова над українськими громадськими організаціями у діаспорі, яка об'єднує 20 млн українців у 133 країнах світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-