Чолій привітав Папу Франциска від української діаспори

Чолій привітав Папу Франциска від української діаспори

Укрінформ
Президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій від імені понад двадцятимільйонної української діаспори привітав Папу Римського Франциска під час його відвідин українського собору Святої Софії у Римі.

Про це повідомляє прес-служба СКУ.

"28 січня 2018 р. в Римі, Італія, Президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій від імені СКУ та понад двадцятимільйонної української діаспори привітав Святійшого Отця, Папу Римського Франциска під час його відвідин Собору святої Софії Української Греко-Католицької Церкви", - йдеться у повідомленні.

Під час промови перед місцевою українською громадою та тисячами вірян Святійший Отець висловив розуміння їхнього болю за свою Батьківщину, яка потерпає від війни, помолився за її завершення та закликав не втрачати надії.

У свою чергу, Євген Чолій подякував Папі Римському за молитви за Україну та за гуманітарну допомогу українському народу, а також просив Святійшого Отця відвідати Україну.

"Світовий конгрес українців сподівається, що Ватикан і далі буде підтримувати Україну, яка активно захищає основні християнські цінності", - заявив президент СКУ.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-