Українська компанія спробує зібрати рекордну кількість врятованих собак в Сан-Франциско

Українська компанія спробує зібрати рекордну кількість врятованих собак в Сан-Франциско

Відео
Укрінформ
Українська компанія Petcube, яка виробляє відеокамери для власників домашніх тварин, має намір зібрати рекордну кількість врятованих собак на вуличній вечірці в Сан-Франциско.

Як повідомляє "Голос Америки", цей захід під назвою Petcube Rescue Block Party відбувається вперше і має стати щорічною подією.

"Компанія Petcube, заснована українцями, яка виробляє відеокамери для власників домашніх тварин, виступає співорганізатором події в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, де розміщений її головний офіс, у рамках якої може бути встановлено світовий рекорд Гіннеса за кількістю врятованих собак, зібраних в одному місці", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, цього року співорганізаторами свята у підтримці добробуту і порятунку домашніх тварин стали місцева неприбуткова організація SF SPCA, що допомагає безпритульним собакам, та інноваційні бренди Pet і Fuzzy. 

Організатори вечірки обіцяють цікаві забави та інформаційні заняття для тварин. Відвідувачі матимуть змогу провести час із цуценятами, яких можна всиновити.

Слід відзначити, що з моменту заснування компанії Petcube допомагав притулкам для тварин та благодійним організаціям по всій країні, жертвуючи відеокамери та ресурси, щоб допомогти збільшити усиновлення. Завдяки програмі Petcube for Shelters компанія встановила відеокамери спільного користування в притулках, щоб кожен, хто має безкоштовний мобільний додаток Petcube, міг гратися з домашніми тваринами, які чекають на усиновлення.

Пристрій Petcube Bites, запланований до випуску 24 липня, є найсучаснішою домашньою камерою на ринку товарів для домашніх тварин, з допомогою якої власник собаки може почастувати свого улюбленця, перебуваючи далеко від дому.

Пристрої Petcube, які з'явилися на міжнародному ринку в 2013 році, зараз продаються у 18 країнах світу, в тому числі найбільших американських мережах роздрібної торгівлі, таких як Amazon, BestBuy, Petco. Найбільший відділ компанії – в Києві, а головний офіс – у Кремнієвій долині, домівці стартапів та глобальних технологічних компаній.

Нагадаємо, нещодавно українська компанія придбала канадський стартап PetBot, а навесні здобула престижну нагороду в Британії на технологічному шоу "розумних" аксесуарів (Wearable Technology Show): Petcube переміг у номінації "Розумний" дім".

Сам генеральний директор Petcube Ярослав Ажнюк минулого року потрапив до списку 100 людей-творців змін в Європі за версією видання Financial Times.

Відео: The San Francisco SPCA (Facebook)

Фото: ukrainian.voanews.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-