SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Українське посольство долучилося до благодійного фестивалю в Душанбе - 25.05.2017 10:41 — Новини Укрінформ
Українське посольство долучилося до благодійного фестивалю в Душанбе

Українське посольство долучилося до благодійного фестивалю в Душанбе

Фото
385
Ukrinform
Посольство України в Республіці Таджикистан 20 травня взяло участь у Міжнародному благодійному фестивалі національних обрядів та кухні у Душанбе. 

Про це повідомляється на офіційному сайті МЗС.

"Різноманітні страви української кухні, майстер-клас живопису у народному стилі "Петриківка" та українське національне вбрання, представлені Посольством України спільно з українською громадою та популярним рестораном "Трактир", викликали жвавий інтерес чисельних гостей фестивалю", - йдеться у повідомленнні. 

Зазначається, що особливого колориту українському столу надала жива таджицька музика у виконанні студентів Коледжу мистецтв імені Ахмада Бабакулова при Міністерстві культури Таджикистану.

"Зібрані кошти були передані Благодійному фонду "Лона" для допомоги дітям, що борються з онкологічними захворюваннями або зазнали опіків", - сказано в повідомленні.   

Українське посольство долучилося до благодійного фестивалю в Душанбе

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>