У Львові поговорять про безвіз України з ЄС

У Львові поговорять про безвіз України з ЄС

Укрінформ
Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" (МІОК) запрошує взяти участь в конференції "Міграція між Україною та ЄС: виклики безвізового режиму", яка відбудеться 15 грудня у Львові.

Про це йдеться в прес-анонсі організатора заходу МІОК.

"Провідні фахівці обговорять у Львові актуальні питання міграції між Україною та країнами ЄС в умовах візової лібералізації", - йдеться у прес-релізі.

Зазначається, що учасниками міжнародної конференції будуть народні депутати України Валерій Пацкан та Оксана Юринець, Ярослава Хортяні – член Угорського Парламенту, які дискутуватимуть з провідними науковцями міграціологами.

"На наше глибоке переконання, консолідована думка законотворців та науковців, які представлять глибокий аналіз та свої дослідження є найбільш конструктивною", – зазначає директор МІОКу Ірина Ключковська.

На заході також планують оприлюднити результати першого етапу дослідження міграційних орієнтирів студентської молоді в умовах безвізового режиму, яке було проведено науковими працівниками МІОКу протягом жовтня-листопада 2016 року.

Організатори уточнюють, що конференція розпочнеться о 10:00, в 204 ауд. головного корпусу НУ "Львівська політехніка" (м. Львів, вул. С. Бандери, 12).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-