У Нью-Йорку закривається найстаріший магазин українських сувенірів

У Нью-Йорку закривається найстаріший магазин українських сувенірів

1883
Ukrinform
Після 73 років роботи закривається один з найстаріших магазинів української символіки в Іст Віліджі (місто Нью-Йорк, США) під назвою "Сурма".

Про це повідомив його власник Маркіян Сурмач, онук українського емігранта, який перебрався в США на початку ХХ століття, передає Знай.ua з посиланням на The New York Times.

За словами Маркіяна, основна причина закриття закладу - зниження попиту на продукцію магазину і інтересу до української культури в цілому. Проте, він не виключає можливості зміни сфери діяльності закладу і каналу продажів самої продукції, маючи на увазі, що доцільніше було б перейти на інтернет-продажі.

Варто відзначити, що район Іст Вілідж відомий в Нью-Йорку під назвою "Маленька Україна". Саме тут проживає більшість представників української діаспори міста, що налічує понад 70 тисяч осіб.

Як зазначає Сурмач, його магазин - не перший національний заклад, який нещодавно закрився через зниження інтересу до всього українського. Раніше в Іст Віліджі припинили своє існування кав'ярня "Київ" і ресторан "Одеса".

Маркіян Сурмач, однак, особливо не переймається з приводу того, що залишиться без коштів для існування. Оскільки, будівля, в якій розташований його магазин, за нинішніми мірками коштує близько мільйона доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-