SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Діаспора Чикаго відзначила свято українських героїв - 06.06.2016 14:25 — Новини Укрінформ
Діаспора Чикаго відзначила свято українських героїв

Діаспора Чикаго відзначила свято українських героїв

Фото
940
Ukrinform
Громадська організація "Помаранчева хвиля" у Чикаго організувала і провела свято Героїв‬ - воїнів та волонтерів, які захищають Україну від російської агресії.

Про це повідомляють "Новини діаспори" з посиланням на Генеральне консульство України в Чикаго у Фейсбуці.

Свято розпочалося з урочистої ходи вулицями Української околиці міста Чикаго.

"З привітаннями виступили Голова ‪УККА‬ (відділ Іллінойс) Ігор Дячун, Генеральний консул Лариса Герасько та Голова ГО "Помаранчева хвиля" Василь Третяк, які відзначили героїв національно-визвольної боротьби за незалежність України, а також відзначили відвагу героїв сьогодення, які боронять та захищають нашу Батьківщину. А це, в першу чергу, військові, які віддають свої життя служінню народу України, волонтери, які об'єднали украінців у світі задля допомоги військовим та їх сім'ям, це усі небайдужі до долі України, а також ті, хто, не дивлячись на складнощі життя обрали за мету змінювати нашу країну, і почали на власному прикладі показувати, що це можливо і як це робити!" - йдеться у повідомленні.

Діаспора Чикаго свято героїв


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-