Людиною року в Україні стала лікар з діаспори США

Людиною року в Україні стала лікар з діаспори США

1755
Ukrinform
Президент Української Федерації Америки (УФА), доктор Зеня Черник отримала міжнародну премію програми «Людина Року» в номінації «За самовіддане служіння людям та професії». 

20-а ювілейна церемонія нагородження відбулась у суботу, 26 березня, у столичному Палаці «Україна», передає uainfo.

«Др. Черник організувала спеціальний проект «Стань героєм для героя», за допомогою якого Федерація надала медичну допомогу і психологічну підтримку в США важко пораненим захисникам України», - йдеться у повідомленні.

Доктор Зеня Черник – практикуючий лікар-нефролог багато років поспіль активно займається суспільною діяльністю, невпинно працюючи на благо України і допомагаючи людям. Др. Черник є відомим лідером української громади США, вона вже другий термін очолює УФА, а також медичну програму цієї організації.

Враховуючи події в Україні протягом останніх двох років, Др. Черник організувала спеціальний проект «Стань героєм для героя», за допомогою якого Федерація змогла надати медичну допомогу і психологічну підтримку в США важко пораненим захисникам України.  Тільки за рік на потреби поранених українських героїв було перераховано більш ніж 7 мільйонів доларів.

«Людина року» - це перша незалежна премія України за вищі професійні та громадські досягнення, заснована 1995 року. Премія охоплює всі регіони України. Лауреатів програми визначають шляхом експертного опитування, остаточне рішення приймає Вища Академічна Рада програми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-