На London Fashion Week представлять 8 українських дизайнерів

На London Fashion Week представлять 8 українських дизайнерів

872
Укрінформ
Вперше 8 українських дизайнерів візьмуть участь у проекті International Fashion Showcase (IFS) у рамках London Fashion Week впродовж 19-23 лютого.

Про це пише Фокус.

"Вперше українська мода заявить про себе в столиці авангардної моди так масштабно. 8 молодих, але вже відомих в Україні та за її межами, дизайнерів представлять свої бренди і країну в цілому під час London Fashion Week", - йдеться у повідомленні.

Україну на міжнародній виставці представлятимуть: Маша Рева, Юля Єфімчук, Іван Фролов, Яна Червінська, Яся Хоменко, Лара Квінт, Ірина Джус та Марія Бернар. Кожен з дизайнерів представить фрагменти своєї колекції в просторі спільної інсталяції, унікальна концепція якої була розроблена Машею Ревою і графічним ілюстратором Love Curly.

Ще одна унікальна складова великого проекту Ukrainian Fashion Week в Лондоні - показ колекції Yana Chervinska в офіційній програмі London Fashion Week (19 лютого, платформа On | Off). Таку можливість Яна Червінська отримала завдяки перемозі в проекті Fashion DNA.

Ukrainian Fashion Week вдалося здійснити перший проект такого рівня завдяки підтримці міжнародного фонду Western NIS Enterprise Fund, British Council Ukraine та British-Ukrainian Chamber of Commerce.

International Fashion Showcase (IFS) - щорічна виставка, організована British Council і British Fashion Council та націлена на підтримку й розвиток молодих дизайнерів усього світу.

Щорічний проект IFS є однією з ключових платформ London Fashion Week, яка відображає симбіоз актуальною моди і сучасного мистецтва. Подія відбуватиметься в стінах одного з найавторитетніших музеїв світу - Somerset House. Талант і перспективи учасників оцінюватиме експертна комісія на чолі з Сарою Мауер (контриб'ютор Vogue US та "покровитель молодих талантів" від British Fashion Council).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-