SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Як українська діаспора в КНР відзначала День Соборності? Фото - 25.01.2016 12:00 — Новини Укрінформ
Як українська діаспора в КНР відзначала День Соборності? Фото

Як українська діаспора в КНР відзначала День Соборності? Фото

335
Ukrinform
Українська громада у Пекіні відзначила День Соборності покладанням квітів до пам'ятника українського поета і художника Тараса Шевченка та дискусією у Посольстві.

Про це повідомляє міжнародне радіо Китаю CRI.

"22 січня на свято Дня Соборності України у Пекіні відбулася низка святкових заходів. Спершу Посольством України у КНР було організовано покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченка у парку Чаоян за участю української та китайської громади", - йдеться у повідомленні.

А ввечері усіх бажаючих запросили до приміщення українського посольства, де відбувся тематичний вечір, у рамках якого дипломати та представники української громади і студентства у Пекіні взяли участь у дискусії щодо історичного та політичного значення об'єнання країни та боротьби українського народу за незалежність.

Українці в КНР на День Соборності


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-