Франківський драмтеатр покаже у Польщі антиросійську виставу «Дзяди»

Франківський драмтеатр покаже у Польщі антиросійську виставу «Дзяди»

Відео
Укрінформ
Франківський драмтеатр 14 та 15 грудня у рамках фестивалю Boska Komedia покаже у Польщі виставу «Дзяди».

Про це у Фейсбуці повідомляє драмтеатр, передає Укрінформ.

«Частина нашої команди вирушила з гастролями до Польщі з показом драми 16+ «Дзяди» за поемою Адама Міцкевича у режисурі Майї Клечевської. Показ драми відбуватиметься в рамкам 16-го фестивалю Boska Komedia (Краків - ред.)», - йдеться у повідомленні.

За даними театру, виступи в рамках фестивалю висвітлюють гостросоціальні проблеми.

«Цьогоріч програма фестивалю складається з показу понад 20-ти постановок… До фестивалю залучені критики та куратори з США, Туреччини, Індії, Італії, Швейцарії», - зауважили у драмтеатрі.

Вистава «Дзяди» Франківського драмтеатру - це перша робота топової режисерки Польщі Майї Клечевської з акторами театру на основі поеми Адама Міцкевича «Дзяди». Вистава має антиросійський дискурс та чіткий безапеляційний меседж до тих, хто досі каже «Це не наша війна» або «Я пацифіст». Цією роботою Клечевська відповідає їм: «То є ваша війна. І ми виграємо її усі разом! Бо українці боронять кожного із нас».

Читайте також: У Берліні пройшов благодійний концерт «Sound of Ukraine»

Як повідомлялося, у Довженко-Центрі 16 та 17 грудня відбудуться прем’єрні покази вистави «Місто Марії: щоденники облоги». Документальний проєкт створений на щоденниках та уривках з інтерв’ю сестер Гречкіних з Маріуполя.

Фото: Івано-Франківський драмтеатр

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-