МКІП розробив стратегію підтримки українського кіно

МКІП розробив стратегію підтримки українського кіно

Укрінформ
Міністерство культури та інформаційної політики розробило стратегію "Кінокраїна 2.0", спрямовану на підтримку виробництва українських фільмів та серіалів.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Була розроблена стратегія «Кінокраїна 2.0», яка саме зараз обговорюється з усіма стейкхолдерами. Завдяки їй ми зможемо суттєво змінити професійний ландшафт українського кіно, попрацювати над інфраструктурою та новими можливостями для залучення додаткових коштів і збільшення фінансування як українських фільмів, так і серіалів», - написав міністр.

Він підкреслив, що за останні роки кількість глядачів українського кіно зросла до десятків, а то і сотень тисяч людей, а касові збори досягнули 8-10% бокс-офісу в кінотеатрах.

Крім того, завдяки програмі кеш-рібейтів зростає виробництво серіалів та спільне виробництво з західними партнерами, українські фільми потрапляють на провідні світові кінофестивалі.

Читайте також: На підтримку українського проєкту на Венеціанській бієнале виділили ₴8 мільйонів — МКІП

Як повідомлялося, Міністерство культури та інформаційної політики за підтримки програм USAID «Конкурентоспроможна економіка України» і «Трансформація комунікацій» проведе V щорічний міжнародний форум «Креативна Україна».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-