В Україні оголошують конкурс на премію Шолом-Алейхема

В Україні оголошують конкурс на премію Шолом-Алейхема

Укрінформ
Міністерство культури та інформаційної політики оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МКІП.

"Премія імені Шолом-Алейхема (далі – Премія) присуджується щорічно у березні, до дня народження Шолом-Алейхема, на конкурсних засадах письменникам, перекладачам, сценаристам, драматургам, які є громадянами України за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів та сприяють поширенню позитивного іміджу України у світі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що грошова винагорода виплачується у розмірі 20 тисяч гривень.

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висунення на здобуття Премії. На її здобуття не висуваються твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами.

Як повідомляється, пропозиції на здобуття Премії подаються до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти творчими спілками та асоціаціями, літературно-мистецькими об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами, редакціями періодичних видань, видавництвами, громадськими організаціями та окремими авторами.

До 1 листопада 2021 року подаються наступні документи в паперовому та електронному вигляді: клопотання щодо присудження Премії у довільній формі; коротка характеристика твору, довідка про автора (авторів) твору - біографічні відомості: прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку; творча характеристика претендента; письмова згода претендента на висування його твору на здобуття Премії; копія документа, що посвідчує особу претендента.

Читайте також: «Коронація слова» оголосила переможців у номінаціях «П’єси» і «Кіносценарії»

Також потрібно подати: копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті); письмова згода претендента на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; 3 примірника твору або твір в електронному вигляді з підтвердженням його оприлюднення; ксерокопії відгуків у засобах масової інформації на представлений літературно-мистецький твір та рецензії (за наявності).

На здобуття Премії претендентом висувається лише один твір.

До клопотання можуть бути додані інші документи, що підтверджують професійні якості претендента. У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним вище, а також якщо їх подано після закінчення встановленого терміну, такі документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття Премії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-