У Києві відкрили масштабну виставку сучасної української фотографії

У Києві відкрили масштабну виставку сучасної української фотографії

Фото
Укрінформ
У Мистецькому арсеналі в четвер відкрилася виставка «Чутливість. Сучасна українська фотографія», що репрезентує понад 600 робіт 62 авторів та художніх об’єднань.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі Мистецького арсеналу.

«Для Мистецького арсеналу проєкт «Чутливість» є важливим етапом у дослідженні феноменів сучасного українського мистецтва. Фотографія є тим медіумом, що на початку 90-х кардинально розширив межі та можливості мистецтва, дав змогу переосмислити суспільні зрушення, рамки свободи та людяності. Ми радо запрошуємо відвідати цю неймовірну виставку — вона, окрім іншого, дає можливість осягнути, який шлях пройшло це мистецтво за останні 30 років і ми разом із ним», - зазначила виконувачка обов'язків директорки Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

У Мистецькому арсеналі 29 липня відкрилася виставка «Чутливість. Сучасна українська фотографія» / Фото: Mystetskyi Arsenal

Кураторська група виставкового проєкту - Максим Горбацький, Соломія Савчук та Олександр Соловйов - пропонує подивитися на цей шлях цілісно та розгорнуто, оприявнити те, що називають «загальною картиною».

Читайте також: «Обличчя української незалежності»: у Києві відкрили виставку до річниці підняття прапора

«Фотографія як документ часу, соціальна критика, спостереження, фантазії, спосіб розповісти про себе — виставка «Чутливість. Сучасна українська фотографія» репрезентує множинність методів роботи з фотографічним медіумом в Україні протягом майже трьох останніх десятиліть. Таке хронологічне рамування не випадкове, адже фотографія постала як самодостатній вид у системі сучасного українського мистецтва на початку 1990-х років», - наголошують куратори.

Як зазначалося, в межах виставкового проєкту «Чутливість. Сучасна українська фотографія» 5 серпня та 2 вересня відбудуться «Мистецькі четверги», учасники яких обговорять мистецтво фотографії.

Виставка в Мистецькому арсеналі (Київ, вул. Лаврська, 12) триватиме до 5 вересня 2021 року. Графік роботи: вівторок – неділя з 11:00 до 20:00.

Читайте також: У Вільнюсі відкрили виставку українського авангардиста Богомазова

Партнери проєкту: Галерея Артсвіт, Івано-Франківський ЦСМ, Музей харківської школи фотографії, Центр сучасного мистецтва М17, Щербенко Арт Центр, Grynyov Art Collection, PinchukArtCentre, Stedley Art Foundation, Zenko Foundation. Приватні колекції Бйорна Гельдхофа та Євгена Карася.

Проєкт «Чутливість. Сучасна українська фотографія» реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-