Кваснєвський спрогнозував Україні велике європейське майбутнє

Кваснєвський спрогнозував Україні велике європейське майбутнє

Відео
Укрінформ
Колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський переконаний, що на Україну та її мешканців чекає велике європейське майбутнє.

Як передає Укрінформ, про це Кваснєвський сказав у спеціальному відеозверненні, розміщеному на сторінці UkraineNOW у Фейсбуці.

"Коли я вперше відвідав незалежну Україну, я був вражений її величчю та відмінністю. Я завжди розумів та неодноразово переконувався, що Україна — це не Росія. Україна — красива країна з її Чорним морем, Карпатами, величними річками та красивими містами. Україна — країна чудової культури, сформованої  традицією різних мов та конфесій. А те, що вразило мене найбільше — це люди: дуже енергійні, дуже рішучі, талановиті та готові працювати та боротися за демократичне майбутнє суверенної України. Я вражений молоддю і я думаю, що молодше покоління і є рушієм, завдяки якому українці готові побудувати таку прекрасну демократичну Україну, частину нашого процвітаючого світу. Бажаю їм таких успіхів!", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Прем'єр Польщі назвав Москвуворожим режимом

Нагадаємо: Олександр Кваснєвський — польський державний і політичний діяч, президент Республіки Польща в 1995-2005 роках (переобраний у 2000 році на п'ятирічний термін).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-