"Квартал-95" сподівається через 2 роки повернутися на російський ринок - Борис Шефір

Укрінформ
Студія "Квартал-95" сподівається, що в країні зміниться політика українізації і вже через 2 роки вони повернуться на російський ринок.

Про це сказав Борис Шефір, керівник студії і брат першого помічника президента Сергія Шефіра, в інтерв'ю "Детектор медіа".

"Ми сподіваємося, що через два роки російський ринок для нас відкриється. Довго пояснювати, але найбільший удар політика українізації завдала телерадіовиробництву. У Росії тисячі кінотеатрів, окрім Росії є Казахстан, Білорусь, усі пострадянські країни... якби нам усередині України дозволили виробництво російською, ми б могли торгувати з Росією цією продукцією", - заявив Борис Шефір.

За його словами, у них "є амбіції на проекти, які неможливі без російського ринку".

"Ми раніше піднімалися за рахунок російського ринку. Ви знаєте, ще до війни мейджори хотіли побудувати студію для всього ринку колишніх країн СНД і вибрали нас: "Ви відповідаєте міжнародним стандартам". Ми йшли до укладення договору, і йшлося про вливання сотень мільйонів доларів, усі б їздили до нас знімати", - сказав керівник студії "Квартал-95".

У той же час він зазначив, що студія шукає можливості вийти на інші ринки, хоча це пов'язано з труднощами.

Читайте також: Депутат назвав заяви Шефіра сценарієм падіння України

"...це довгий шлях - 10-15 років для входу на інші ринки. Наприклад, ми плануємо зробити серіал "Свати" для Румунії. Ми багато говорили з поляками, але в них свій ринок і свої талановиті виробники. Вони багатші за нас і можуть дозволити набагато дорожче виробництво - і 200, і 300 тисяч доларів за серію", - вважає Шефір.

Як повідомляв Укрінформ, Борис Шефір, керівник студії "Квартал-95" і брат першого помічника Президента України Сергія Шефіра, заявив, що очікує від нового Президента перегляду квот на україномовний продукт, а також скасування закону про українську мову.

Фото: detector.media

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-