У Каннах іноземним продюсерам презентували шість українських кінопроектів

У Каннах іноземним продюсерам презентували шість українських кінопроектів

Укрінформ
Під час 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю відбувся бізнес-ланч для українських і зарубіжних кінопродюсерів «Meet Ukrainian Producers» («Зустрічайте українських продюсерів»).

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

"Всі учасники сьогоднішньої події працюють у напрямку розвитку українського кіно, і в ті часи, коли дуже важко, і зараз, коли держава приділяє належну увагу розвитку кіноіндустрії. Це добра можливість познайомити міжнародну професійну кіноспільноту із сучасним обличчям української кіноіндустрії, поділитися своїми здобутками та налагодити ділові контакти між українською та європейською кіноіндустрією", - зазначив під час бізнес-ланчу міністр культури Євген Нищук.

Як повідомляє прес-служба Мінкульту, під час бізнес-ланчу до уваги іноземних продюсерів було представлено шість українських фільмів, що перебувають на різній стадії виробництва: кінопроект трагікомедії «Мої думки тихі», проект спільного виробництва України та Великої Британії, пригодницька історична драма «Довбуш» кінопроект «Червоний: Без лінії фронту», історична драма «Чорний ворон» . Кожна презентація супроводжувалася жвавим обговоренням гостями бізнес-ланчу, які також відзначили високий рівень підготовки презентацій та майстерність українських кінематографістів.

Читайте також: На Каннському кінофестивалі запрацював український павільйон

Як повідомляв Укрінформ, уфранцузькому місті Канни з 14 по 25 травня проходитиме 72-й міжнародний кінофестиваль. Україна представлена національним павільйоном на кіноринку Marché du Film та двома фільмами у конкурсних програмах фестивалю: стрічкою «Додому» режисера Нарімана Алієва, яку покажуть у конкурсній програмі «Особливий погляд», та картиною Декеля Беренсона «Анна».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-