Канадця оштрафували на 100 тисяч доларів за спам

Канадця оштрафували на 100 тисяч доларів за спам

Укрінформ
Екс-президента компанії nCrowd Inc Браяна Конлі оштрафували на 100 тисяч канадських доларів за масове неавторизоване розсилання електронних рекламних повідомлень.

Як повідомляє канадський суспільний мовник CBC News, відповідне рішення ухвалила комісія з телебачення та радіомовлення, яка здійснює нагляд за телекомунікаційною сферою у Канаді.

Комісія встановила, що Конлі під час перебування на керівній посаді “авторизував або ігнорував порушення закону” кількома компаніями, котрі входили до його корпорації.

“Федеральний регулятор стверджує, що компанії не отримали згоди на розсилання електронних листів, що суперечить канадському закону, розробленому заради захисту користувачів від небажаної електронної комерційної комунікації”, - йдеться у матеріалі.

Читайте також: Країни СОТ вирішили врегулювати ринок електронної комерції - переговори

Розслідування справи було розпочато ще в 2015 року, і відтоді кілька причетних до масового спаму компаній припинили своє існування.

Слід зазначити, що у Конлі залишається можливість подати апеляцію на це рішення. Та якщо її відхилять, він стане першим керівником, якого притягнуть до відповідальності за порушення юридичною особою “антиспамного” закону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-