Лейпцизький книжковий ярмарок відвідала рекордна кількість гостей

Лейпцизький книжковий ярмарок відвідала рекордна кількість гостей

Фото, відео
Укрінформ
Книжкову виставку-ярмарок, що завершилася в неділю в Лейпцигу, відвідало 286 тисяч гостей, на 15 тисяч більше, ніж торік.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«286 тисяч відвідувачів висловили свій ентузіазм з приводу книг, авторів та видавців і, таким чином, ще раз підтвердили силу і чарівність слова», - заявив керуючий директор Leipziger Messe Мартін Буль-Вагнер.

Організатори переконані, що книги – аж ніяк не вчорашній день у світі електронної інформації, вони займають важливе місце в житті людей, а видавництва знаходять нові шляхи до читача. Більше поваги проявляється і до авторського права.

Читайте також: Українська книжка у Лейпцигу отримала премію за “найгарніший дизайн у світі”

До уваги відвідувачів були представлені роботи 2547 експонентів з 46 країн, у тому числі України. Країною-гостем в цьому році була Чехія.

Запропоновані продукти варіювалися від поезії і романів до наукової літератури і коміксів.

Акцент цьогорічної виставки – політичний, на зламі 1990-х. Федеральний уряд Німеччини представив свій стенд, названий «Роки змін 1989-1991 рр. Центральна, Східна та Південно-Східна Європа 30 років потому», на якому виступили колишні та діючі німецькі політики. У восьми круглих столах письменники, журналісти, свідки з країн, які розмовляють німецькою, чеською, угорською, польською, румунською та словацькою мовами, розповіли про події в своїх країнах і Європейському Союзі. В центрі дискусій – впевненість у необхідності зміцнення демократичних цінностей у Європі.

Приз за Європейське взаєморозуміння отримала російсько-американська письменниця Маша Гессен.

Всього на полях виставки було вручено 20 призів. У тому числі володарем бронзової премії престижного конкурсу на найкращу книжку в світі «BestBookDesignfromAllOvertheWorld» отримала українська книга «Я так бачу» творчої майстерні «Аграфка».

«Фішкою» ярмарку стала проведений у 6-й раз Manga Comic Con, на цей раз під гаслом «Переклад в коміксах»: 104 тис. відвідувачів розгулювали по виставковому центру в костюмах японських аніме та інших літературних і кінематографічних героїв.

Лейпцизький книжковий ярмарок-2020 пройде з 12 по 15 березня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-