Бренд

Бренд "Ukraine Now" переміг у конкурсі маркетинг-революціонерів

Укрінформ
Офіційний бренд України "Ukraine Now" визнано переможцем у номінації «Ребрендинг року: змінюйся або йди додому» за версією X-Ray Marketing Awards 2018.

Крім того, бренд посів друге місце в номінації «Революція комунікацій», повідомляє Урядовий портал.

Як зазначила очільник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник, Ukraine Now – це успішна кампанія з популяризації України, яку високо оцінюють експерти як в Україні, так і за кордоном. Вона переконана, що попереду в бренда ще багато нових перемог.

Читайте також: Banda Agency створювали Ukraine NOW на волонтерських засадах — Стець

Х-Ray Marketing Award – це щорічна премія, де найкращі маркетинг-команди та кампанії України визначають шляхом голосування. Цього року шорт-лист був сформований на основі найбільш популярних матеріалів і найгучніших та помітних кампаній, запущених минулого року. Голосування відбувалося в таких номінаціях: «Комунікаційна стратегія року», «Відкриття року», «Ребрендинг року», «Провал року», «Бліц року», «Неоднозначність року» , «Маркетинг-директор року», «СЕО/власник бізнесу, орієнтований на маркетинг».

Як повідомлялося, бренд України Ukraine Now отримав одну з найбільш престижних премій у сфері дизайну – Red Dot Design Award – у категорії Corporate Identity.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-