У Києві оштрафували підприємця за продаж книжок з Росії

У Києві оштрафували підприємця за продаж книжок з Росії

Укрінформ
Працівники Держкомтелерадіо та Головного управління СБУ зафіксували порушення вимог законодавства щодо розповсюдження на території України видавничої продукції, яка має походження або ввозиться з території держави-агресора.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

“Адміністративно-господарські санкції застосовано до фізичної особи підприємця Діхтярьова О.В. Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємця накладено адміністративно-господарський штраф у розмірі 41 тисяч 730 грн. У разі повторного порушення чинного законодавства сума штрафу становитиме 208 тисяч 650 грн”, - ідеться в повідомленні.

Читайте також: На телеканалі Paramount Comedy виявили брак національного продукту

Як зазначається, під час ще однієї перевірки у Києві, проведеної 21 січня спільно з Департаментом захисту національної державності СБУ, теж було вилучено видавничу продукцію без дозвільних документів. Її реалізаторів також оштрафували.

Нагадаємо, що 2018 року уповноваженими особами Держкомтелерадіо складено 27 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів на суму 1 005 210 грн. У зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2019 року розміру мінімальної заробітної плати збільшується й сума штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу. Відтепер штраф становить 41 730 грн. (десять мінімальних заробітних плат) за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та 208 650 грн. (п’ятдесят мінімальних заробітних плат) за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-