Парад диригентів та дефіле солістів: Львівська опера відкрила новий сезон

Парад диригентів та дефіле солістів: Львівська опера відкрила новий сезон

Укрінформ
Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочав новий сезон симфонічною музикою, дефіле солістів, парадом диригентів і демонстрацією уривків з нових постановок.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“23 серпня театр святково відкрив двері для глядачів і запросив їх на феєрію “Коли цвіте папороть" Євгена Станковича. Вистава в попередньому театральному сезоні зібрала 15 аншлагів, пройшла з гастрольним успіхом у Національній опері України, а 29-го і 30-го серпня відкриватиме Міжнародний оперний фестиваль в Одесі”, - зазначив генеральний директор Львівської опери Василь Вовкун.

За його словами, в новому сезоні театр має багато амбітних планів. Зокрема, це спільні проекти із Братиславським, Будапештським, Вроцлавським та Одеським театрами.

Крім того, Львівська опера планує випустити двотомну монографію про свого сценографа - народного художника України, лауреата Національної премії України імені Шевченка Євгена Лисика.

Читайте також: ATO Rehab: у Києві показали фільм про реабілітацію українських військових у США

У листопаді у Львівській національній опері відбудеться Міжнародний оперний фестиваль ім. Соломії Крушельницької, який пройде в новому форматі. Готуються прем’єрні покази одноактних балетів «Весна священна» і «Пульчинелла» І.Стравінського, опери «Лоенгрін» Р. Вагнера, «Казки Гофмана» Ж.Оффенбаха, «Лис Микита» І. Небесного. Причому прем’єра «Лоенгріна» відбудеться одночасно на чотирьох сценічних майданчиках - у Львові, Будапешті, Вроцлаві і в Одесі. Ця нова європейська практика вперше запрацює в Україні.

У новому сезоні до співпраці будуть запрошені головний балетмейстер Метрополітен Опери Олексій Ратманський, італійський балетмейстер Марчелло Алджері, німецький режисер Михаїл Штурм, Андрій Жолдак, диригенти Андрій Юркевич, Теодор Кучар (США), Володимир Сіренко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-