Археологи виявили в Помпеях нові артефакти

Археологи виявили в Помпеях нові артефакти

Укрінформ
Археологи під час розкопок в Помпеях у приватному будинку Casa di Giove знайшли артефакти, які належали багатому жителю міста.

Як повідомляє DT, знахідки включають в себе фрески і залишки декору.

Відзначається, що розкопки будинку почалися ще у XVIII столітті, але в ході додаткових досліджень вчені знайшли нові артефакти.

Назва будинку була дана через невелику картину, що зображує бога Юпітера, яка була знайдена на вівтарі в саду. Передбачається, що будинок належав багатому і освіченому жителю міста, він оформлений в інкрустаційному стилі давньоримського живопису (150-80 рік до нашої ери), при якому стіни покривалися кладкою, що імітує облицювання мармуровими плитами. Центральний атріум Casa di Giove оточений кімнатами, прикрашеними червоними, жовтими і зеленими інкрустаціями.

Читайте також: У Криму можуть зруйнувати пам’ятку "Херсонес Таврійський"

Дослідники відзначають гарний стан фресок, незважаючи на те, що вони пережили вплив вогню і попелу від викидається Везувію. В ході розкопок дослідники знайшли голови теракотових львів, монети, скляні прикраси та черепицю. Були також розкопані площа навколо будинку, сусідній тротуар і невелика вулиця.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-