Австралія проти скасування заборони на китобійний промисел

Австралія проти скасування заборони на китобійний промисел

605
Укрінформ
Міністр закордонних справ Австралія Джулі Бішоп закликала однодумців приєднатися до кампанії щодо протидії пропозиціям Японії скасувати глобальну заборону на китобійний промисел.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Австралія доклала багато зусиль, щоб покінчити з комерційним китобійним промислом. Ми підтримуємо 30-річний глобальний мораторій на комерційний китовий промисел і виступатимемо проти будь-яких спроб підірвати процеси, які його підтримують...”, - сказала Джулі Бішоп під час спільної заяви з міністром навколишнього середовища Джошем Фрайденбергом.

Як повідомлялося, агентство рибальства Японії має намір внести на розгляд Міжнародної китобійної комісії, засідання якої відбудеться у вересні, пропозицію щодо скасування мораторію на китобійний промисел.

У свою чергу, Австралія взяла на себе зобов’язання серйозно протистояти японському прагненню послабити глобальну заборону комерційного китобійного промислу, закликаючи однодумців надати допомогу в блокуванні пропозиції Японії.

Читайте також: На Чукотці за минулий рік вбили 120 китів

Бішоп зазначила, що Австралія виступатиме проти усіх форм комерційного та так званого "наукового" китобійного промислу. "Щоб вивчати китів, вам не потрібно їх вбивати", - наголосила міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-