Нацрада перевірить СТБ через підозру в порушенні прав дітей

Нацрада перевірить СТБ через підозру в порушенні прав дітей

1635
Укрінформ
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення  України проведе позапланову перевірку телеканалу СТБ через підозру в порушенні прав дітей у передачі "Один за всіх".

Таке рішення Нацрада ухвалила в четвер на своєму засіданні у зв'язку зі зверненням Чернігівської облдержадміністрації і Уповноваженого Президента з прав дитини, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначалось на засіданні, до Національної ради надійшли листи Чернігівської ОДА і Уповноваженого Президента з прав дитини щодо порушення, на їхню думку, прав дітей у передачі "Один за всіх", яка транслювалася 1 квітня 2018 року в ефірі ПрАТ "Міжнародний медіа центр – СТБ".

Читайте також: Телеканал "Інтер" піде до суду через штраф Нацради

Темою передачі, щодо якої надійшли звернення, була загибель дитини від жорстокого поводження, а однією з учасниць була неповнолітня дівчина. Під час трансляції передачі її обличчя заретушоване, проте в анонсах обличчя неповнолітньої дівчини видно. Над неповнолітньою учасницею передачі у присутності глядачів, експертів і ведучого відбулося прилюдне фізичне насильство (побиття) з боку іншої учасниці передачі. Крім того, як стверджується в листах ОДА і Уповноваженого з прав дитини, експерти і ведучі вдавалися до психологічного тиску на неповнолітню.

Оскільки трансляція цієї передачі має ознаки порушення вимог закону "Про телебачення і радіомовлення", Нацрада ухвалила рішення провести позапланову виїзну перевірку мовника з метою перевірки дотримання вимог законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-