Акція зі збору книг для військових та мешканців Луганської і Донецької областей триває

Акція зі збору книг для військових та мешканців Луганської і Донецької областей триває

1540
Ukrinform
Державний комітет телебачення і радіомовлення продовжує акцію, започатковану в 2014 році, зі збору українських книг для військових частин і шпиталів, мешканців Луганської та Донецької областей.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі комітету.

Як зазначається, 9 липня працівники Укртелерадіопресінституту передали до бібліотеки військової частини 3011 Національної гвардії України книги від українських видавців - твори українських та зарубіжних авторів, довідкові та науково-популярні видання з історії Української держави і культури. Командування  військової частини через соцмережу подякувало всім причетним до акції видавцям, працівникам Держкомтелерадіо.

Читайте також: Держкомтелерадіо завершив прийом творів на премію Франка

За останні чотири роки  ДАК "Укрвидавполіграфія", що належить до сфери управління Держкомтелерадіо, разом з іншими партнерськими компаніями і видавництвами зібрала і передала для переселенців, військових частин та шпиталів, шкіл, ЗВО (закладів вищої освіти), дошкільних дитячих закладів Донецької і Луганської областей понад 33 тисячі різножанрових книжкових видань, підручників, художньої та дитячої літератури.

Читайте також: Україна розширила перелік заборонених російських книг до 184

До акції долучилися видавництва "Самміт-книга", "Ранок", "Український письменник", "Пегас", "Видавництво Старого Лева", "Брайт Стар Паблішинг", "Просвіта", "Грамота", "Дніпро", "Либідь", "Освіта", "Веселка", "Мистецтво", "Світ", "Україна", "Каменяр", "Фоліо", "Клуб сімейного дозвілля", "Махаон Україна", "Буква", "Букрек", "Віват", "Жнець", "Техніка", "Бібліотечний колектор" та інші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-