Під Варшавою рятувальники та поліція шукають шестиметрового пітона

Під Варшавою рятувальники та поліція шукають шестиметрового пітона

Фото
Укрінформ
Рятувальники, поліція та екологи п'ятий день поспіль безуспішно шукають дорослого тигрового пітона, сліди якого помічено біля Вісли, за кількадесят кілометрів на південь від Варшави.

Патрулювання ведеться суходолом, човнами по ріці, а також дронами з повітря, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Шкіру пітона після линяння виявив перехожий, згодом помічено його сліди між населеними пунктами Дембіна і Гасси. Експерти встановили, що шкіра належить дорослому тигровому пітону довжиною від чотирьох до шести метрів і діаметром 50 сантиметрів.

Рятувальники та поліція забили на сполох, попереджаючи місцеве населення про можливу небезпеку для прогулянок в цьому районі.

З середи рятувальники за допомогою безпілотників вивчають місцевість, де може перебувати пітон, а в четвер планують встановити в цьому районі так звані фотопастки, які реагуватимуть на рухи живих істот.

Читайте також: Пітони та 60 кілограмів мальків: у Франції митники вилучили 30 видів рідкісних тварин

На місці працює група швидкого реагування, яка вивчає весь потік інформації, що потрапляє від патрулів і з моніторингу.

Місцева поліція просить усіх, хто помітить пітона, негайно повідомити в поліцію. Одночасно з цим, польські правоохоронці намагаються встановити, кому міг належати пітон і як він опинився на волі.

Природнім ареалом існування тигрових пітонів є південно-східна Азія: Пакистан, Індія, Бангладеш, Непал, Шрі-Ланка, Індокитай.

Фото: Animal Rescue Poland

 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-