У Вінниці стартує міжнародний пленер The best artist

У Вінниці стартує міжнародний пленер The best artist

Укрінформ
У Вінниці у вівторок стартує ІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist», у якому боротимуться за першість митці з семи країн.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив координатор проекту – народний художник України Володимир Козюк.

«Сьогодні у Вінниці на Майдані Незалежності починаємо - зустрічаємо та вітаємо гостей з семи країн - учасників художнього пленеру «Кращий Художник/The Best Artist 2018». Митці мають самостійно обрати локацію у м. Вінниці, створити полотно довільного розміру та презентувати його на головній площі міста. Того, хто матиме найактивнішу підтримку в реальному режимі презентації, також буде запрошено взяти участь у подальшому змаганні за звання «Кращого художника», - повідомив Козюк.

Читайте також: Українка в США створює незвичайні картини

За його словами,  об’єктами мистецької інтерпретації фіналістів конкурсу будуть міські пейзажі, визначні історичні місця та об’єкти культурної спадщини Вінниці й Вінницької області. На створення своїх  робіт учасники пленеру мають 10 днів. Переможців конкурсу на звання «Кращого художника» визначить журі, до складу якого входять, зокрема, міністр культури України Євген Нищук та легенда китайського мистецтва -  відомий скульптор, директор Національного музею в Пекіні У Вейшан.

За умовами конкурсу, учасники пленеру обов’язково мають передати дві обрані оргкомітетом роботи з  авторськими правами на них, які підуть  у фонд проекту «Кращий художник/The best artist». Одна з них увійде до експозиції майбутнього музею історії  Вінниці, іншу подарують меценатам проекту.

Підсумки пленеру оголосять на церемонії нагородження учасників у під час фінальної виставки 14 червня - переможці отримають спеціальну відзнаку «Кращий художник/The best artist», виготовлену з коштовних металів. За підсумками пленеру будуть організовані художні виставки в КЦ «Галерея ХХІ» та на Майдані Незалежності Вінниці на день міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-