Українка в США створює незвичайні картини

Українка в США створює незвичайні картини

Фото
Укрінформ
Ірина Малкмус із Харкова після переїзду у США відкрила у собі талант художника. Українка малює картини і створює незвичні композиції з дерева, каміння та металу. Її роботи виставляють у галереях, кафе і на мистецьких шоу.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

"У Каліфорнію переїхала заради чоловіка-американця, - розповідає Ірина. - Познайомилася із ним в одній із кав'ярень Харкова. Там чекала на зустріч із знайомим. Але він зателефонував і повідомив, що прийти не виходить. В цей час офіціант приніс десерт. Показав на хлопця і сказав, що це від нього. Той до мене підсів, почав говорити ламаною російською. Виявилося, він з Америки. Подорожує країнами, любить вивчати мови. Після того почали зустрічатися. А уже через тиждень вирішила жити разом".

Майстриня зазначила, що почала малювати у США через прогалини в американському суспільстві.

"Чоловік чекав рік, поки закінчу університет. Після того полетіли в Каліфорнію, де одружилися. Перші кілька років були найважчими, бо зовсім не знала мову. Не могла піти в магазин, замовити старву у ресторані. Скрізь доводилося ходити із чоловіком. Через прогалини в соціальному житті, почала багато малювати. Чоловік сказав: "Вау, у тебе талант". Купив у подарунок набір професійних фарб, кісточок і альбом. До того часу думала, що так можуть усі", - розповідає вона.

Жінка самостійно навчалася художнім технікам. Також захопилася композиціями із каміння та дерев, які хвилі викинули на берег океану. Майстриня перетворює їх у витвори мистецтва, не змінюючи початкову форму. Через роки хобі переросло у справу, яка приносить дохід.

"В одному із кафетеріїв побачила виставку картин якогось художника. Сказала, що також можу показати свої роботи. Через три місяці їх вперше виставили. Дуже раділа, коли три картини купили. Після того почала подавати заявки в галереї, кафе, ресторани, кімнати для дегустацій вина. Коли діти пішли в школу, одна із учителів запропонувала вести художній гурток після уроків. Зараз це моя основна робота. Також іноді роблю вдома майстер-класи для дорослих", - поділилася українка.

Фото: gazeta.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-