Топ-10 книг, якими зачитуються українці

Топ-10 книг, якими зачитуються українці

Огляд
8483
Ukrinform
23 квітня щороку відзначається Всесвітній день книги та авторського права.

Книжкова мережа Буква зробила добірку книг, які сьогодні користуються попитом в українського читача. Сучасний покупець книжок віддає переваги різноманітним напрямкам у літературі. Дуже активно продаються сучасні нон-фікшн видання, що мають приклади, кейси та структуровані відповіді на запитання певної галузі. Художня та дитяча література не здає своїх позицій, адже довгоочікувані світові новинки стають бестселерами і на українському просторі! Тож сьогодні ми можемо з гордістю сказати, що #якнекрути, а #читатимодно!

Ліна Костенко «Триста поезій»

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Ім’я поетеси Ліни Костенко лунає по всьому світу та лунатиме крізь часи… Талант  - не єдина її превага, вона уособлює незламний дух, гідні принципи, справжній патріотизм.

Можна казати купу слів про Ліну Костенко, проте ніхто крім неї та її творчості не скаже краще… Найвідоміші вірші з різних часів творчості та на різноманітні теми увійшли до збірки  «Триста поезій». Це найповніше зібрання поетеси за часів Незалежності.

Страшні слова, коли вони мовчать,

коли вони зненацька причаїлись,

коли не знаєш, з чого їх почать,

бо всі слова були уже чиїмись.

Хтось ними плакав, мучивсь, болів,

із них почав і ними ж і завершив.

Людей мільярди і мільярди слів,

а ти їх маєш вимовити вперше!

Все повторялось: і краса, й потворність.

Усе було: асфальти й спориші.

Поезія – це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до душі.

Джон Ґрін «Черепахи аж до низу»

Видавництво КМ БУКС

Після тривалого мовчання визнаний титулований автор «У пошуках Аляски» та «Провина зірок» — Джон Ґрін повертається до читачів із новим блискучим романом про кохання, стійкістю і непорушною дружбою на все життя. Міжнародний бестселер #1, Бестселер #1 за версією New York Times — роман «Черепахи аж до низу» з’явився в Україні від видавництва «КМ-Букс» наприкінці січня.

Нелегко знайти людину, яка бачить світ таким самим, яким його бачиш ти.

Шістнадцятирічна Ейза ніколи не прагнула розгадати таємницю мільярдера-втікача Расселла Пікетта, але тепер ідеться про винагороду в сто тисяч доларів, до того ж Дейзі - її Найкращій та Найбезстрашнішій Подрузі — кортить взятися за розслідування. Тож дівчата разом долають невелику відстань і великі бар’єри, що відділяють їх від Девіса, сина Расселла Пікетта.

Ейза старається. Вона старається бути хорошою донькою, хорошою подругою, хорошою ученицею і, можливо, навіть хорошим детективом. Але їй доводиться жити всередині спіралі власних думок, яка дедалі більше закручується.

«Щороку все більше молодих людей страждають на тривогу, депресію та інші психічні розлади. Чудово, що є хтось такий, як Ґрін, який настільки публічно і дуже добре пише про ці проблеми», - Chicago Tribune

Джаред Даймонд «Зброя, мікроби і сталь»

Видавництво КМ БУКС

«Зброя, мікроби і сталь» - це світовий науковий бестселер, який розійшовся багатомільйонними накладами і продовжує долати нові рубежі. Книга принесла автору Джареду Даймонду Пулітцерівську премію, разом перетворивши академічного вченого в зірку першої величини.

Автор розкриває первинні історичні причини нерівностей сучасного світу, які, на його думку, криються в глибинах доісторичного минулого людства. На основі масштабних міжконтинентальних порівнянь і залучення широкого спектра новітніх досягнень історії, біології, лінгвістики, археології, епідеміології, біогеографії, палеонтології та екології Джаред Даймонд намагається пояснити «найзагальнішу схему історії», надав відповідь на головне питання книги: чому вогнепальна зброя, найзгубніші мікроби та сталь з’явилися у суспільствах одних частин світу, що дає їм переваги у завоюванні народів інших частин світу. Сьогодні це питання займає багатьох, з яких причин, наприклад, австралійські аборигени так і не зуміли вийти з кам'яного віку, в той час як європейці навчилися робити складні знаряддя, будувати космічні кораблі та передавати накопичені знання наступним поколінням?

Серія «Щоденник слабака» Джеф Кінні

Видавництво КМ БУКС

Світовий бестселер, бестселер за версією The New York Times, загалом у світі продано понад 180 млн примірників! Перекладено на 52 мови. Серія має 12 книг, 7 з них вже перекладено видавництвом КМ БУКС. Наразі 7 частина буде представлена на Дитячому Форумі  у Львові, що відбуватиметься 10-13 травня.

Фото: https://rusoc.club
Фото: https://rusoc.club

«Щоденник слабака» - серія дуже веселих книжок про американського школяра, який безперервно встряє в незвичайні історії в самих звичайних обставинах. Хлопчик школяр, пише в свій щоденник все, що з ним трапляється протягом дня, як у школі так і на канікулах. Історії, які описані в цих книгах, дуже схожі на життя будь-якого підлітка з їх радощами, бідами і хвилюваннями.

Джордж Р.Р. Мартін. Серія «Після льоду та полум’я»: «Гра престолів», «Битва королів», «Буря мечів», «Бенкет круків», «Танок Драконів»

Видавництво КМ БУКС

Джордж Р. Р. Мартін - один з найвідоміших письменників світу, автор чотирнадцятьох романів, кількох збірок оповідань і численних сценаріїв для кіно й телебачення. Серед братів по цеху його заслужено називають майстром гільдії героїчного фентезі. А знаменита екранізація "Гри престолів" поставила рекорд телебачення, зібравши біля екранів понад 25 мільйонів глядачів.

Фантастична сага "Пісня льоду й полум’я" давно завоювала серця читачів у всьому світі, перекладена більш як 20 мовами і продається мільйонними накладами.

У своїй пристрасті до реалізму Джордж Мартін не шкодує ніжні почуття читачів. Побут роздертої в клапті війною країни описаний в усіх подробицях: мародерство, розбій, голод, сварки і бійки усіх з усіма, міжусобиці дрібних місцевих панів, бруд, хвороби та інші напасті. І на такому тлі надзвичайно яскраво виступають персонажі, сцени кохання та пристрасті.

Книги закрутять читача у вирі подій, пронесуть крізь час і простір та захоплять уяву від першої сторінки до останньої. 

Джордж Орвелл «1984»

Видавництво Жупанського

«1984» -  роман-антиутопія  – один з найголовніших і вже точно найважливіший роман минулого сторіччя.

Книга після якої поринаєш у океан думок. Починаєш аналізувати довічні актуальні питання: що таке влада та який вплив вона має на суспільство; якими засобами маніпулює; чи надає вона суспільству свободу або все це гра, а люди лише засоби.

Сьогодні ми живемо в інформаційне розвиненому всесвіті, чи не є цей інформаційний простір – основним засобом контролю над нами, адже його стрімкий розвиток допомагає керувати суспільством легше, ніж ніколи. А хто володіє інформацією – володіє всім.

Чепмен Гэри «Пять языков любви»

Брайт Стар Паблишинг

Кохання – невід’ємна частина успішності. Людина, що вміє дарувати та приймати кохання набагато швидше досягає особистого росту в усіх сферах життя. Проте наука «кохати» насправді не всім досяжна, адже любов можна проявляти по-різному.  Доктор Гері Чепмен стверджує, що існує п'ять мов любові: слова заохочення, час, подарунки, допомога, дотики.

https://book24.ua
https://book24.ua

Іноді ми зовсім невлучно використовуємо різні прояви любові. Наприклад, квіти, що чоловік дарує щовечора жінці, не приносять ій такого задоволення як час, який ви проводите спільно. А смачні вечері не завжди тішитимуть чоловіка, ніж співчуття та підтримка. Можливо, ви просто розмовляєте різними мовами та не чуєте один одного?

Ця книга навчить розуміти мову іншого, висловлювати любов, не приховувати своїх почуттів та приймати зворотні почуття.

Стивен Кови «7 навыков высокоэффективных людей»

Видавництво Folio

Світовий супербестселер! Книга, що вплинула на життя мільйонів людей, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса!

http://leolebook.com.ua
http://leolebook.com.ua

Стівен Кові – американський консультант з питань керівництва, лідерства, управління життям. Його книгу пропонують для ознайомлення своїм співробітникам половина найбільших світових корпорацій, що входять у рейтинг Fortune 500.

Книга викладає системний підхід до визначення життєвих цілей, пріоритетів людини. Пояснює засоби досягнення та демонструє результат від досягнутого!

Книга не дає простих рішень і не обіцяє миттєвих чудес. Будь-які позитивні зміни вимагають часу, роботи і завзятості. Але для людей, які прагнуть максимально реалізувати потенціал, закладений в них природою, ця книга - дорожня карта.

«Таргетинговая реклама в социальных сетях: точно в яблочко»

Сергей Щербаков

Видавництво Folio

Сергій Щербаков - фахівець з маркетингу і SMM, за методиками якого працюють тисячі маркетологів і рекламістів з усього світу, - пропонує увазі своєї цільової аудиторії чергову книгу-посібник з таргетингової реклами в соціальних мережах, та запевняє всіх, хто прочитає, точне попадання «в яблучко».

Слідуючи рекомендаціям автора, можна швидко і дешево отримувати все більше клієнтів з Facebook та Instagram. Книга Сергія Щербакова відмінна тим, що в процесі читання, напрошується її практичне застосування - настільки яскраво, показово і структуровано автор пропонує матеріал.  Успішність, що перевірена в дії, вже  -  гарантія якості запропонованих порад.

Філіп Котлер «Маркетинг 4.0»

Видавництво КМ БУКС

Маркетинг змінився назавжди – відбулася нова промислова революція, яка привела до автоматизації виробництва: машини більше не потребують контролю з боку людини, щоб виконувати завдання. Все це призвело до зміни портрета цільової аудиторії та засобів, які з нею можуть працювати та впливати на неї.

Сьогоднішні клієнти мають менше часу і уваги приділяти брендам, і вони оточені альтернативами на кожному кроці. Потрібно привернути їх увагу та донести до них саме те повідомлення, яке вони хочуть почути. Все про digital-інструменти, programmatic marketing, боти в мессенджерах, та багато іншого у книзі Котлера «Маркетинг 4.0»

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>