PinchukArtCentre оголосив прийом заявок на Future Generation Art Prize

PinchukArtCentre оголосив прийом заявок на Future Generation Art Prize

779
Ukrinform
PinchukArtCentre оголосив про запуск 5-го конкурсу на здобуття премії Future Generation Art Prize.

Про це повідомляє прес-служба PinchukArtCentre.

Як зазначається, прийом заявок триватиме до 29 червня 2018 року, заявки на участь у конкурсі можна подавати на сайті.

Future Generation Art Prize - це міжнародна премія в галузі сучасного мистецтва, що присуджується раз на два роки, метою якої є відкриття і визнання нових імен в світі мистецтва та надання довгострокової підтримки майбутньому поколінню художників. Всі художники віком до 35 років, які працюють з будь-якими медіа та в будь-якій країні світу, можуть подати заявку на участь у премії.

Премія присуджується в рамках відкритого конкурсу. Відбіркова комісія, що призначається почесним міжнародним журі, номінує 20 художників, які увійдуть у шорт-ліст. Цим художникам запропонують створити нові роботи, що будуть представлені на виставках в PinchukArtCentre в Києві та на Венеціанській бієнале, куратором яких виступить Бйорн Гельдхоф, арт-директор PinchukArtCentre.

Володар головної премії отримує $100 000, з них $60 000 як грошову винагороду та $40 000 як інвестицію в його художню практику. Також присуджуються спеціальні премії на загальну суму $20 000, яка може бути розділена на розсуд журі між кількома художниками - до 5 осіб - для підтримки проектів, що розвивають їх художню практику.

Читайте також: У рамках "Французької весни" пройде фотовиставка, присвячена Чорнобилю

Премія сприяла художньому розвитку і виробництву нових робіт більше ніж 84 художників для виставок у PinchukArtCentre в Києві і на Венеціанській бієнале. Крім допомоги з попереднім відбором, глобальна мережа партнерських платформ і спеціальних кореспондентів виступає в ролі послів премії, які надихають художників на участь у конкурсі.

Оголошення номінантів відбудеться 27 серпня 2018 року. Виставка художників-номінантів у PinchukArtCentre - 1 лютого - 14 квітня 2019 року. Церемонія нагородження Future Generation Art Prize 2019 відбудеться 6 березня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>