SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Ніна Матвієнко приємно здивувала фотосесією з Монатіком - 30.03.2018 18:08 — Новини Укрінформ
Ніна Матвієнко приємно здивувала фотосесією з Монатіком

Ніна Матвієнко приємно здивувала фотосесією з Монатіком

Фото
5275
Ukrinform
70-річна Народна артистка України Ніна Матвієнко перевтілилася в життєрадісну британку у стилі панк. Її партнером у сміливій фотосесії був популярний співак Монатік.

Співачка знімалась для видання JS вже вдруге. Вперше Ніна Матвієнко фотографувалася в елегантних образах до свого 70-ліття.

Зробити фотосесію творців надихнув дует Матвієнко та Монатіка, які вперше представлять спільну пісню "Цей день" 1 квітня в Палаці "Україна" в рамках концертного шоу "Вечір прем'єр".

Артистка вразила яскравими образами: рожеве волосся, чорні губи, ірокез, височезні підбори.

Monatik і Ніна Матвієнко / Фото: jetsetter.ua

“Ніна Митрофанівна — яскраве свідчення того, що відчуття людини не завжди співпадають з віком у паспорті. Ви тільки погляньте, на які кардинальні, я б навіть сказав, неординарні, провокаційні зміни вона погодилась”, - прокоментував Монатік.

Читайте також: Київ та Львів проведуть акцію "Великдень для героїв"

Образи для артистів створювала Іра Лан, автором фотосесії стала Катя Ніколайчук.

Фото: JS


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-