У Львові готують український переклад ще однієї книги Пратчетта

У Львові готують український переклад ще однієї книги Пратчетта

1483
Укрінформ
Книгу «Химерне сяйво» Террі Пртчетта українці зможуть прочитати вже за місяць - Видавництво Старого Лева віддало її у друк.

Про це Укрінформу повідомили самі видавці.

Книга вийде у перекладі Юлії Прокопець, і з'явиться на полицях книжкових магазинів наприкінці березня - на початку квітня.

Як зазначили у видавництві, «Химерне сяйво» - це другий роман із серії «Дискосвіт», у якому продовжуються пригоди чарівника-невдахи Ринсвінда та першого на Диску туриста Двоцвіта, що розпочалися в «Кольорі магії». 

Зловісна червона зоря загрожує Дискосвіту знищенням. Друзі й не підозрюють, що саме Ринсвіндові, якому геть не вдаються чари, доведеться рятувати Диск від катастрофи. Дорогою їм трапляються дерева, що говорять, хатинка з пряника, друїди-«програмісти», варвари-коноводи, тролі, потвори з інших вимірів, чарівна мандрівна крамничка, а головне, доля дарує їм зустріч із легендарним героєм Дискосвіту.

Читайте також: Зірка "Гри престолів" анонсувала дату виходу восьмого сезону

В анотації до книги йдеться, що Террі Пратчетт вчергове ламає стереотипи про те, що героями можуть бути винятково красені у звабливому шкіряному одязі. І показує, що чари можуть цілковито зіпсувати чиєсь життя, а можуть - і подарувати нове.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-