Розенко розповів, як Україна буде представлена на Каннському кінофестивалі

Розенко розповів, як Україна буде представлена на Каннському кінофестивалі

2156
Укрінформ
Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко переконаний, що Україна буде достойно представлена цьогоріч на Канському кінофестивалі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Україна поїде на Каннський кінофестиваль не з порожніми руками. В рамках фестивалю, який розпочнеться вже буквально на днях, 17 травня, буде представлений фільм, - воєнна драма "Іній", - створення якого фінансувалося, в тому числі за рахунок Держкіно України. В мене немає сумнівів, що Україна в цьому році буде достойно представлена на Каннському фестивалі», - написав Розенко.

За його словами, станом на сьогодні цей фільм отримав дуже схвальні відгуки критиків. «Зокрема, таке впливове видання як Liberation внесло фільм «Іній» до 20 фільмів, задля яких варто відвідувати кіно в 2017 році, поряд з новими стрічками Мартіна Скорсезе, Філіпа Гарреля, Лава Діаса та інших класиків», - зазначив Розенко.

Як відомо, фільм «Іній» створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, телеканалу АРТЕ (Франція) та Польського Кіноінституту. Виробниками є кінокомпанії ІнсайтМедіа/Татофільм (Україна), Studija Kinema (Литва), КіnоЕlektron (Франція) та Donten & Lacroix Films (Польща). Загальна вартість виробництва фільму - 39 млн 900 тис. грн, сума державної підтримки становить 11 млн 480 тис. грн.

У стрічці «Іній» знялися зірки світового кіно Ванесса Параді, Анджей Хира та інші.

За сюжетом, молодому литовському хлопцю Рокасу одного дня випадає несподівана можливість побувати в Україні та побачити справжню окупацію і війну. Реальність виявляється набагато жорсткішою, порівняно з романтичними уявленнями юнака.

Зйомки фільму відбувалися в районах, наближених до зони проведення АТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-