SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Українки у вишиванках влаштували дефіле столицею Італії - 16.05.2017 01:37 — Новини Укрінформ
Українки у вишиванках влаштували дефіле столицею Італії

Українки у вишиванках влаштували дефіле столицею Італії

Фото
2306
Ukrinform
З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки, українки Риму провели мистецький захід, організований Конгресом Українців Італії та Оргкомітетом "Євромайдан Рим".

Про це повідомив у Facebook голова Оргкомітету Олесь Городецький.

12 українських красунь в національних строях пройшли імпровізованою ходою від Колізею до площі Іспанії, демонструючи через вишиванки українську культуру мешканцям та гостям Вічного міста. Кульмінацією заходу стало дефіле на всесвітньо відомих "іспанських сходах", де зазвичай відбуваються покази мод.

Основною метою акції була популяризація вишиванки та нагадування світові, що в такій багатій на традиції європейській країні, як Україна, досі гинуть люди внаслідок російської агресії.

Українки у вишиванках влаштували дефіле вулицями Риму

"Парад вишиванок" вподобали перехожі та туристи Риму - вони фотографували та розпитували про Україну.

“Українки Риму в такий спосіб не лише приєдналися до святкування світового Дня вишиванки, але й змогли познайомити з українською культурою багатьох італійців. Наші національні традиції надзвичайно багаті – не переставаймо розповідати про них іншим народам!”- зазначила ініціаторка заходу, голова Конгресу Українців Італії Мар’яна Тріл.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>