Українська документалка

Українська документалка "Рідні" здобула головний приз на МКФ в Австрії

Укрінформ
Головний приз 13-го Crossing Europe Film Festival Linz отримала українська документальна стрічка режисера Віталія Манського "Рідні".

Про це повідомили в продакшн-компанії "435 Films". 

"Рідні" - це фільм про життя людей із однієї родини, родини режисера, які мають спільну історію, спільне виховання, але на світогляд та самоідентифікацію яких вплинули сучасні події в Україні. 

"Перемога такого особистого для мене фільму є чимось надзвичайним. Ніби нагородили не мою стрічку, а все моє життя. Конкурс був дійсно надзвичайно великим, у стрічках-конкурентах піднімалося багато загальноєвропейських проблем, зокрема біженців. Однак перемога картини з такою інтимною інтонацією - велика подія і для мене, і для всієї України", - прокоментував свій тріумф режисер Віталій Манський.

Продюсер стрічки Анна Паленчук зазначила, що це перша нагорода, яку здобув цей фільм. Вона підкреслила важливість цієї перемоги на тлі євроінтеграційних процесів в Україні

Прем'єра документальної стрічки "Рідні" відбулася в рамках Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах 2016 року. Далі фільм побував на міжнародних кінофестивалях в Канаді, Латвії, Естонії, Голландії, Німеччині, Великобританії, Бразилії. В Україні прем'єра відбулася 2 лютого 2017 року. 

Фільм був підтриманий Державним агентством України з питань кіно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-